Giriş Yap Üye Ol
Sepetim
Sepetinizde ürün bulunamadı...

Kargo {{ (sepetAltBilgi | map:'fiyat' | sum | number:2) }} TL

Ürünler {{ (sepetUrunler | map:'adet*tutar' | sum) | number:2}} TL

Toplam {{ (sepetAltBilgi | map:'fiyat' | sum)+(sepetUrunler | map:'adet*tutar' | sum) | number:2}} TL

Marka : LROUGE

Red Point For Manİçeriğindeki bitkisel ekstreler yardımıyla ereksiyonu hızlandırmak ve 
hazzı arttırmak amacıyla kullanılmaktadır.
EREKSİYON BOZUKLUĞU (İktidarsızlık)
Erektil disfonksiyon (ED) doktorlar arasında daha çok kullanılan bir deyimdir çünkü sertleşme bozukluğunu iktidarsızlık veya impotans deyimlerinden daha iyi tanımlamaktadır. Burada hastalığın zeminin oluşturan süreçler, sebepler ve risk faktörleri açıklanmaya çalışılmıştır.
Erkeklerde karşılaşılan çeşitli seksüel bozukluklar mevcuttur:
Azalmış cinsel arzu(libido) 
Boşalma (ejakülasyon) bozuklukları:
1- Erken boşalma,
2- Geç boşalma.
Sertleşme bozuklukları: tam ereksiyonu yani, tatminkar bir cinsel birleşmeyi sağlayacak sertliği oluşturma veya devam ettirmede yaşanan güçlük.

Birçok yeni gelişme bu durumu değiştirmiştir. Günümüzde erkek cinsel sağlığı hakkında daha çok şey bilinmesinin yanında erkekte sertleşme ve tatminkar bir cinsel yaşamı sağlayacak bir çok yeni tedaviler bulunmaktadır. 

SERTLEŞME BOZUKLUĞU (ED) NEDİR?
Sertleşme bozukluğu yaşayan erkeklerde cinsel ilişkiye yetecek ereksiyonun sağlanmasında veya sürdürülmesinde güçlük mevcuttur. Tüm erkeklerde bu durum zaman zaman ortaya çıkabilir. Bazılarında bu seyrek ve hafif düzeydedir. Diğerlerinde ise kalıcıdır. Kişinin kendine güveni azalır, depresyon ortaya çıkabilir ve evlilik ilişkilerinde sorunlar yaşanır. 50 yaş üzerindeki erkeklerin % 50 sinde bu sorunlar yaşanmaktadır. 60 yaşında bu oran % 60’a, 70 yaşında % 70’e ulaşmaktadır. 

SERTLEŞME(EREKSİYON) NASIL OLUŞUR?
Cinsel uyarım mevcut değilse penis gevşek ve inik haldedir. Cinsel uyarım ile birlikte penise ait sinirler kimyasal mesaj içeren moleküller yoluyla penise kan akımını artırırlar. Kan korpus kavernozum ve korpus spongiozum adı verilen iki ayrı süngerimsi kan havuzuna birikir. Süngerimsi dokuyu oluşturan düz kas lifleri gevşeyerek kanın içeride kalmasına yardımcı olur. Sonuçta penis içinde oluşan kan basıncı penisin sert bir halde kalmasını sağlar. Orgazm ve boşalma oluştuktan sonra kan penisi terk etmeye başlar ve sertleşme giderek kaybolur.

SEBEPLER NELERDİR?
Birçok sebep olabilir. Bunlar fiziksel, psikolojik veya her ikisinin birlikte rol oynaması şeklinde sınıflandırılabilir
Fiziksel Sebepler
Fiziksel sebepler üç başlıkta toplanabilir:

1-Penisin kan akımının yetersizliği: Bunun en sık rastlanan sebebi ateroskleroz dediğimiz damar sertliği hastalığıdır. Şeker hastalığı, yüksek tansiyon, kolesterol yüksekliği, sigara içimi damar sertliğine yol açarak sertleşme bozukluğu yapabilirler.
2-Penisin sertleşme esnasında kanı içinde tutamaması: Sertleşmenin sağlanması için kanın penis içinde hapsedilmesi gerekir. Bunu sağlayan mekanizmalardaki bozukluk venöz kaçak dediğimiz duruma yol açarak sertleşmeyi bozar. Bu her yaşta görülebilen bir durumdur.
3-Penise giden sinirlerin harabiyeti: şeker hastalığı, Parkinson hastalığı, omurilik zedelenmesi durumlarında penisin sinirleri zarar görebilir.
Psikolojik Sebepler
Cinsel aktivite vücut ve beynin birlikte sağlıklı çalışması sonucu oluşabilir. Buna etki eden hastalıklar sertleşme bozukluğuna sebep olabilir. Bunların başında depresyon, ev veya işyerinde 
gerilimli yaşantı, uyumsuz evlilik ilişkisi, cinsel güç hakkında geliştirilmiş endişeler(performans anksiyetesi) gelmektedir.
RİSK FAKTÖRLERİ NELERDİR?
Sertleşme bozukluğuna yol açan en sık rastlanan sebepler şu şekilde sıralanabilir:
Şeker hastalığı,
Sigara,
Yüksek tansiyon, Stres , depresyon, sıkıntı,
Yüksek kolesterol,
Alkol bağımlılığı,
Damar sertliği, kalp ve damar hastalıkları,
Uyuşturucu madde bağımlılığı,
Cinsel organlarla ilgili yaralanma ve ameliyatlar,
Şişmanlık,
Kronik böbrek yetmezliği,
Prostat cerrahisi prostata ışın tedavisi uygulanması.
Epimedium Nedir?Hangi Amaç İçin Kullanılır?
Epimedium, daha çok enerji kaybı sorunu yaşayanlar için enerjiyi yükseltmek ve cinsel gücü arttırmak amacı ile kullanılmaktadır. Epimedium bitkisinin yapraklarının içeriğinde afrodizyak özelliği olan aktifler bulunmaktadır. Epimedium’un içeriğinde en aktif madde olarak ise Icariin bulunmaktadır.
Epimedium’un duyu sinirlerini düzenlediği ve cinsel isteği, arzuyu yükselttiği bilinmektedir. Bu durum birçok uzman tarafından araştırmalar ile de kanıtlanmıştır.  Bu araştırmalara göre Epimediumu meydana getiren bileşenlerde kan akışını hızlandıran, cinsel fonksiyonları geliştiren ve sperm üretimini harekete geçiren maddeler bulunmaktadır.  
3 Aralık 2007 yılında “Joumal og Ethnopharmacology” adlı dergide yayınlanan bir makalede Epimedium’un aktif kullanımında bütünsel olarak ereksiyon fonksiyonların tedavisinde yüksek oranlarda etkili olduğu ortaya çıkmıştır.
Epimedium’un kullanım amaçları;Tarihte ilk olarak Çin’de kullanılmaya başlanan Epimedium bitkisi özellikle erkeklerde bulunan sertleşme, iktidarsızlık, ereksiyon ve cinsel isteksizlik gibi birçok problemlere karşı kullanılmaktadır. Bunu içeriğindeki bileşenler sayesinde kazandığı afrodizyak özelliği ile yapmaktadır. Dünya genelinde birçok uzmanın yaptığı araştırmalar sonucunda da afrodizyak özelliği saptanan Epimedium, bu tür rahatsızlığı bulunanlarla birlikte aynı zamanda cinsel gücü arttırmak amacı ile de gıda takviyesi olarak tavsiye edilmektedir.Doğal ortamlarda yetişen bu mucizevi bitki, erkeklerde tedaviyi desteklemek ve cinsel gücü arttırmak ve sağlıklı bir cinsel yaşam amacı ile kullanılır. PANAX GINSENG EXTRACT
Genel olarak vücuttaki oksidatif stresi azaltarak ve endotel hücrelerini etkileyerek etkinlik gösterir.
Kılcal damar hasarını azaltır ve kılcal kan akışını artırır.
Kullanım Önerileri:
İktidarsızlık (erkeklerde sertleşme sorununda destekleyici olarak), 
Güç kaybı, güçsüzlük, onsantrasyon zafiyeti, yorgunluk ve dermansızlık, 
Bedensel ve ruhsal dengesizlik ve uyumsuzluklara karşı, 
Sinirsel yorgunluk, sinirsel ağrı ve depresyon, 
Hafıza zafiyeti, konsantrasyon zafiyeti ve erken bunamaya karşı da kullanılır.
iştahsızlık, zayıflama,
Kalp çarpıntısı
Kullanım Şekli,En az iki saat önce bir bardak ılık su ile bir kapsül alınmalıdır. Portakal suyu ve ya C vitamini ile alınması tavsiye edilir.

www.propakart.com web sitesinden satın aldığınız ürünle ilgili yorum yazıp görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

 • {{item.tarihStr}}

  {{item.yorum}}

  {{item.uyead+" "+item.uyesoyad}}

  Bu Yorum Sizce Faydalı mı?

Ürünle ilgili daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?

Mağazaya Sor

 • {{item.tarihStr}}
  {{item.baslik}}

  {{item.soru}}

  {{item.uyead+" "+item.uyesoyad}} Özel sorudur, sadece siz görebilirsiniz
  {{item.cevapTarihStr}}

  {{item.cevap==null ? 'Cevap bekleniyor...' : item.cevap}}

  {{item.kobiad}}