Giriş Yap Üye Ol
Sepetim
Sepetinizde ürün bulunamadı...

Kargo {{ (sepetAltBilgi | map:'fiyat' | sum | number:2) }} TL

Ürünler {{ (sepetUrunler | map:'adet*tutar' | sum) | number:2}} TL

Toplam {{ (sepetAltBilgi | map:'fiyat' | sum)+(sepetUrunler | map:'adet*tutar' | sum) | number:2}} TL

Marka : L'ROUGE

Annelik Öncesi Çatlak Önleyici Krem
Gebelik döneminde alınan kilolara, hormonların değişmesine ve deride gerilmelere bağlı gebelikte çatlak oluşumu meydana gelmektedir. Alınması gerekenden daha fazla bir kilo artışı ya da ani kilo alımı yaşayan anne adaylarında çatlaklar daha yoğun ortaya çıkmaktadır bu etkenlerin nedeni ile cildin elastikiyet görevini yapan liftlerde incelme gerçekleşir. Gebelikte meydana gelen çatlaklar kalıcı çatlaklardır ama erken dönemde yapılan bazı tedavi yöntemleri ile bu çatlak  oluşumları en aza indirilebilir. Cildin elastik özelliğini korumaya yardımcı nemlendirici ve yağlı kremler kullanarak bu çatlakları en az seviyeye indirmek mümkün olacaktır.

Özellikleri ve Faydaları; Hamilelikte veya hızlı kilo alma durumunda  çatlak oluşumunu engellemeye yardımcı olur.Hamileliğin üçüncü itibaren sabah ve akşamları ince bir tabaka halinde sürülmesi  cildin nemlenmesini sağlamakla birlikte, çatlak oluşumunu önlemeye yardımcı olur.Kullanım Şekli;Sabah ve akşam günde en az iki kez ince bir tabaka halinde karın, göğüs, bacak ve kollara sürebilirsiniz.

Vitamin A: Antioksidan özeliği vardır. Vitamini cilt hücrelerini harekete geçirir. 
Vitamin E: Çok iyi bir nemlendirici ve antioksidandır. Enfeksiyonlara karşı koruyucudur. Günesin zararlı ışınlarından koruma özelliği bulunur. 
Triticum Vulgare Germ oil (Buğday tohumu yağı): Doğal E vitamini kaynağıdır. Güçlü antioksidan özelliği vardır. Yoğun nem verir.
Simmondsia Chinensis Seed Oil (Jojoba yağı): Cilt hastalıklarında koruyucu olarak kullanılmaktadır.  Antialerjendir.  Antibakteriyel, antienflamatuar ve antioksidandır. 
Chamomilla Recutita Ower Extract (Papatya çiçek ekstresi): Rahatlatıcı, inflamasyonu ve bakteri oluşumunu gidermeye yardımcıdır. Antioksidan özelliktedir. 
Macadamia Ternifolia Seed Oil: Esansiyel  yağ asitleri bakımından zengin, yumuşatıcı ve nemlendirici etkiye sahip olan bu yağ, serbest oksijen radikalleriyle savaşır ve yumuşak bir dokunuş sağlar.
Zeytin Yaprağı (Olive leaf oil): Doğal antipersipirant (terlemeyi azaltma) özelliği bulunmaktadır. 
Allantoin: Nemlendirici, hücre yenileyici, tahriş giderici ve yaşlanma karşıtı etkisi vardır. 
Centella Asiatica Extract (Kaplan çiçeği): Cildimizin doğal koruyucu tabakasına destek olarak cildin yenilenmesini hızlandırır, doku bozukluklarını giderilmesini ve tedaviyi destekler.
Dexpanthenol: Dexpantenol, vücudun yüzeyini örten dokuların oluşmasına, hasarlı bölgede epitel tabakasının yeniden gelişmesine yardımcı, doku ve organlardaki yaraların onarımını sağlayan yenilenme / kendini onarma mekanizmasını kolaylaştıran bir maddedir.
Allantoin: Nemlendirici, hücre yenileyici, tahriş giderici ve yaşlanma karşıtı etkisi vardır. 
Sodium Chondroitin Sulphate: Kıkırdak ve bağ dokularının doğal yapısında yer alır. Glukozamin ile birlikte kıkırdak dokusunun güçlenmesini ve korunmasını sağlar. Yüksek su tutma kapasitesi nedeniyle, kıkırdağın elastisitesine belirgin bir katkısı vardır. 
Gliserin: Gliserinin, nem tutucu bir işlevi vardır; ciltteki su seviyesini düzenlemeye yardımcı olur ve cildin kurumasını önler. Gliserin, ayrıca, egzama belirtilerini yatıştırmak için kullanılır ve ciltteki kaşıntıyı ve kuruluğu giderir.
Perilla Seed Oil: Perilla nın yaprak ve tohumları ilaç yapımı için kullanılmaktadır. Perilla yağı omega 3 yağ asidive alfa linolenik asit (ALA) için çok önemli bir kaynaktır. Yağın % 60 kadarını ALA oluşturmaktadır. Perilla yağı aynı zamanda alerjik reaksiyonların baskılanmasında faydalıdır. 
Zea Mays Germ Oil ( Mısır püskülü yağı ): Ciltteki çatlaklara iyi gelir. Kasları açıcı özelliği vardır. 
Olive Glicerides (Zeytin yağı): Zeytinyağı doymamış yağ asitleri açısından oldukça zengin bir yağdır. Özellikle omega-3 açısından zengindir. Omega-3’ün eksikliği ciltte kurumalara, pul pul dökülmelere, tırnaklarda ve saçlarda güçsüzlüğüne ve kırılmaya sebep olur. Zeytinyağı cilde esneklik kazandırır.
Centella Asiatica Extract (Kaplan çiçeği): 
• Cildimizin doğal koruyucu tabakasına destek olarak cildin yenilenmesini hızlandırır, doku bozukluklarını giderilmesini ve tedaviyi destekler. 
• Antiirritant ve Antiinflamatuar 
• Deri hassasiyetini azaltıcı 
• Deriyi sıkılaştırıcı 
• Bağ dokularını, damar çeperlerini güçlendirici etkileri vardır. 
• Granülasyonu destekler
Hydrolyzed Vegetable Protein (Bitkisel Protein): Temel aminoasit türevlerini içermekle birlikte kas yıkımını da engellemektedir. 
Calendula Officinalis Extract (Aynısafa (Kadife çiçeği) Ekstresi): İçerisinde bulunan etken maddeler (Triterpene sapnonins, Flavonoids, Hydroxcoumarins, Carotenoids) sayesinde antibakteriyel ve analjezik etkiye sahip bir bitkidir. Yara, yanık, akne, mantar, sedef tedavisinde ortaya çıkan yangıyı, kaşıntıyı ve tahribatı azaltarak iyileşmeye yardımcı olur. Nemlendirici, teskin edici, yanmayı ve kaşıntıyı giderici, hücre yenilenmesini destekleyici, bağ dokularını güçlendirici etkisi vardır.

www.propakart.com web sitesinden satın aldığınız ürünle ilgili yorum yazıp görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

 • {{item.tarihStr}}

  {{item.yorum}}

  {{item.uyead+" "+item.uyesoyad}}

  Bu Yorum Sizce Faydalı mı?

Ürünle ilgili daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?

Mağazaya Sor

 • {{item.tarihStr}}
  {{item.baslik}}

  {{item.soru}}

  {{item.uyead+" "+item.uyesoyad}} Özel sorudur, sadece siz görebilirsiniz
  {{item.cevapTarihStr}}

  {{item.cevap==null ? 'Cevap bekleniyor...' : item.cevap}}

  {{item.kobiad}}